Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lutego 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus
A+ A A-

O NOWYM ROKU SZKOLNYM, ZMIANACH W USTAWIE "ŚMIECIOWEJ" I KONTRAKCIE SAMORZĄDOWYM - BURMISTRZ ODPOWIADAŁ NA KOLEJNE PYTANIA DZIENNIKARZY

Podczas kolejnej konferencji prasowej, na którą co dwa tygodnie burmistrz zaprasza wszystkie lokalne media rozmawiano przede wszystkim o rozpoczynającym się roku szkolnym 2014\2015 - planach i obowiązkach gminy w tym zakresie. Jednak pojawiły się też wątpliwości dotyczące najnowszych zmian w przepisach dotyczących gospodarowania odpadami, do których mieszkańcy nie zdążyli się jeszcze przyzwyczaić. Ponadto pytano o szanse powodzenia postanowień kontraktu samorządowego, który został w przeddzień podpisany. Materiał z konferencji dostępny jest poniżej.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk