Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lutego 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus
A+ A A-

BURMISTRZ: SERDECZNIE ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI PŁYWALNI

Wszystkich, którzy z zainteresowaniem śledzili losy nowego obiektu sportowego w Gryficach oraz niecierpliwie czekających na możliwość zobaczenia i ocenienia najbardziej wyczekiwanej inwestycji w tym roku zawiadamiamy, że przygotowaliśmy festyn okolicznościowy połączony z uroczystym przecięciem wstęgi, na który, w imieniu burmistrza Andrzeja Szczygła serdecznie zapraszamy. Odliczamy już czas do chwili, kiedy obiekt zostanie dopuszczony do eksploatacji. Informację na ten temat znajdą Państwo wkrótce w naszym serwisie.

 

Gdzie?

Pływalnia mieści się w Gryficach, na terenie Szkoły Podstawowej Nr 4 przy ul. Sienkiewicza 10. W ciągu kilkugodzinnego festynu będzie można zwiedzić halę basenową, a nawet pomieszczenia, które są na co dzień niedostępne dla użytkowników. Część artystyczną zobaczymy w pozostałych budynkach szkoły.

Kiedy? - szczęśliwa data i godzina

Spotykamy się już w tę sobotę (13.09) o 10.00. Spodziewamy się przyjazdu delegacji ze wszystkich gminnych szkół. Na początek przywitamy gryficką „Trójkę", Górzycę i Prusinowo. O 11.00 oprócz gospodarzy odwiedzi nas również Trzygłów, a w południe pojawią się gimnazjaliści. Uroczyste przecięcie wstęgi przez uczniów nastąpi punktualnie o 13.13.

Co?

Na początek proponujemy animacje kulturalne, wystawę fotografii dotyczącą historii budowy pływalni, prezentację multimedialną i ekspozycję rozmaitych prac tematycznych uczniów. Znalazło się również miejsce na wątek ekologiczny: zakupiliśmy 100 sztuk krzewów, które zostaną posadzone indywidualnie przez każdą klasę. Prawdziwym słownym fundamentem jest też dokumentacja zawierająca podpisy osób zaangażowanych w planowanie i rozwój inwestycji, która zostanie na stałe wmurowana na terenie obiektu. Ten dzień pomoże zachować w pamięci pokoleń również kronika pływalni, której prowadzenie rozpoczniemy kolekcjonując pierwsze wpisy wszystkich chętnych.
Tuż przed uroczystą częścią festynu wystąpi niezastąpiona Młodzieżowa Sfazowana Orkiestra Dęta z Gryfic, która podkreśli radosną atmosferę swoim energicznym repertuarem. Przecięciu wstęgi będą towarzyszyć piękne wrażenia estetyczne. Po krótkich przemówieniach basen zostanie poświęcony i udostępniony zwiedzającym.

Kto?

Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy znamienitych gości z regionu, którzy przyczynili się do sukcesu naszej inwestycji, przyjaciół, dyrekcje obiektów rehabilitacyjnych i sportowych, pedagogów, przedsiębiorców, wykonawców, samorządowców, a przede wszystkim przewodniczącego WRO wraz z ze zdobywcami olimpijskiego podium. Nie może zabraknąć również Państwa. Otwórzmy wspólnie NASZĄ PŁYWALNIĘ!

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk