Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/dozynkitrzebiatow
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/dozynkitrzebiatow


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:3 czerwca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Leszek, Anatola, Tamara
A+ A A-

ZJEDNOCZONE POD BANDERĄ ARCHIDIECEZJI - NASZE GMINY I PARTNERZY NA NADMORSKICH DOŻYNKACH

Zupełnie bez podziałów, w prawdziwie rodzinnej atmosferze świętowaliśmy ostatnie już w tym roku dożynki dla naszej gminy.

 

W ubiegłą niedzielę wspólnie z całą archidiecezją szczecińsko-kamieńską spotkaliśmy się nad morzem... a właściwie w Trzebiatowie - stolicy gminy, która w swoich granicach ma kawałek polskiego wybrzeża. W  tamtejszym sanktuarium punktualnie w południe rozpoczęła się uroczysta msza święta inaugurująca Nadmorskie Święto Plonów, której przewodniczył Abp Marian Błażej Kruszyłowicz. Gryfice były jednym z samorządów, które zostały życzliwie powitane przez gospodarza. Oprócz nas, dziedziniec Pałacu nad Młynówką gościł m. in. Kamień Pomorski, Świerzno, bardzo liczne sołectwa, a nawet nasze miasta partnerskie, które pozytywnie odpowiedziały na zaproszenie burmistrza A. Szczygła towarzysząc nam dzień wcześniej w Przybiernówku. Tradycyjnie - podzieliliśmy chleb, porozmawialiśmy o problemach rolników, by w końcu cieszyć się z tegorocznych zbiorów. Jednocześnie mamy nadzieję utrzymać te przyjaźnie samorządowe nie tylko podczas świętowania.

 

{gallery}dozynkitrzebiatow{/gallery}

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk