Logo
Wydrukuj tę stronę

ZJEDNOCZONE POD BANDERĄ ARCHIDIECEZJI - NASZE GMINY I PARTNERZY NA NADMORSKICH DOŻYNKACH

Zupełnie bez podziałów, w prawdziwie rodzinnej atmosferze świętowaliśmy ostatnie już w tym roku dożynki dla naszej gminy.

 

W ubiegłą niedzielę wspólnie z całą archidiecezją szczecińsko-kamieńską spotkaliśmy się nad morzem... a właściwie w Trzebiatowie - stolicy gminy, która w swoich granicach ma kawałek polskiego wybrzeża. W  tamtejszym sanktuarium punktualnie w południe rozpoczęła się uroczysta msza święta inaugurująca Nadmorskie Święto Plonów, której przewodniczył Abp Marian Błażej Kruszyłowicz. Gryfice były jednym z samorządów, które zostały życzliwie powitane przez gospodarza. Oprócz nas, dziedziniec Pałacu nad Młynówką gościł m. in. Kamień Pomorski, Świerzno, bardzo liczne sołectwa, a nawet nasze miasta partnerskie, które pozytywnie odpowiedziały na zaproszenie burmistrza A. Szczygła towarzysząc nam dzień wcześniej w Przybiernówku. Tradycyjnie - podzieliliśmy chleb, porozmawialiśmy o problemach rolników, by w końcu cieszyć się z tegorocznych zbiorów. Jednocześnie mamy nadzieję utrzymać te przyjaźnie samorządowe nie tylko podczas świętowania.

 

{gallery}dozynkitrzebiatow{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk