Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/barkowowiata
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/barkowowiata


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Alfred, Wincenty, Włodzisław
A+ A A-

NOWO POWSTAŁE MIEJSCE INTEGRACJI W BARKOWIE

Dnia 18 października 2014 r. w Barkowie odbyło się spotkanie mieszkańców sołectwa związane z otwarciem nowo powstałego miejsca integracji. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, który przeciął wstęgę z najmłodszym przedstawicielem społeczności Barkowa oraz trzema mieszkankami, które złożyły wniosek i pozyskały fundusze na realizację altany i grilla.

W spotkaniu brali udział Zastępcy Burmistrza Panowie Waldemar Wawrzyniak i Zbigniew Chabowski oraz zaproszeni goście. Mieszkańcy miejscowości Barkowo, sołectwo Barkowo, Gminy Gryfice przy współpracy OWES Aktywa Plus Emilia Kowalska w Szczecinie pozyskali środki na utworzenie miejsca integracji w postaci altany ogrodowej z funkcją grilla i ogniska w wysokości ok. 5 000,00 zł. z projektu MIKRODOTACJE – Małe Inicjatywy Lokalne. Projekt realizowany jest przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w ramach środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Szczególne podziękowania za pomoc i wsparcie realizatorzy projektu kierują do Pani Marty Przeczewskiej Specjalisty ds. informacji w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie Aktywa Plus Emilia Kowalska oraz pracowników Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. 

 

{gallery}barkowowiata{/gallery}

 

 

                                                        

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*