Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 kwietnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks
A+ A A-

PASOWANIE NA UCZNIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GÓRZYCY

Tradycją naszej szkoły jest pasowanie pierwszoklasistów na uczniów i dzieci z oddziału „0” na przedszkolaków. W tegorocznej uroczystości oprócz rodziców i dziadków naszych uczniów udział wzięli – Burmistrz Gryfic - Pan Andrzej Szczygieł oraz Proboszcz naszej Parafii ks. Bogumił Stepek.

W tej doniosłej atmosferze nasze przedszkolaki i pierwszoklasiści popisywali się umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi, jak również swoją wiedzą z różnych dziedzin nauki szkolnej. Zostali „obdarowani” przez starszych kolegów pracowitością, uśmiechem, życzliwością i przyjaźnią. Po części artystycznej przystąpiono do ślubowania:  „…będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom…” Następnie dyrektor szkoły - Pan Marek Fornal pasował uczniów symboliczną kredką i życzył im wielu przyjaciół, optymizmu i wiary w siebie. Po pasowaniu przedszkolaki i pierwszoklasiści otrzymali z rąk Burmistrza pamiątkowe dyplomy. Następnie po wręczeniu upominków, wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pasowanie dostarczyło niezapomnianych wrażeń dzieciom, rodzicom i gościom.

 

Wychowawcy:

Barbara Sryplonek i Róża Zielińska-Chojnacka

  

  

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk