Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa
A+ A A-

ZAPYTAJ O FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Z nowym rokiem na terenie Województwa Zachodniopomorskiego wznowiły swoją działalność Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, które wzmocniły ogólnopolską sieć punktów informacyjnych.

Poza działającym w Szczecinie Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich i jego filią w Koszalinie, na obszarze województwa funkcjonują obecnie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gryficach, Pyrzycach i Szczecinku.

Wszyscy potencjalni beneficjenci, osoby fizyczne, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, działające w Powiecie Łobeskim, Goleniowskim, Gryfickim, Kamieńskim i Mieście Świnoujście mogą liczyć na bezpłatne merytoryczne wsparcie specjalistów ds. funduszy europejskich.

Wszystkich zainteresowanych tematyką unijną, poszukujących wsparcia dla swoich projektów inwestycyjnych lub szukających finansowania dopiero co rodzących się pomysłów, zapraszamy do kontaktu.

W ramach działalności Punktu specjaliści przeprowadzą:

  1. diagnozę;
  2. zaklasyfikowanie pomysłu na projekt do konkretnego priorytetu i działania w programie finansowanym z Funduszy Europejskich (informacja ta nie stanowi gwarancji otrzymania dotacji, a jedynie możliwość ubiegania się do dofinansowanie w ramach danego priorytetu lub działania) lub informację o braku możliwości dofinansowania pomysłu przedstawionego konsultantowi z aktualnie funkcjonujących programów;
  3. wstępne doradztwo dla beneficjentów przy wypełnianiu wniosków o płatność pod względem formalnym poprzez objaśnianie instrukcji wypełniania i przygotowania dokumentu
  4. informację o podstawowych warunkach, kryteriach i procedurach dofinansowania projektu oraz dostępnych możliwościach pozyskania dotacji.

Siedziba i punkt konsultacyjny Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy Starostwie Powiatowym w Gryficach znajduje się przy Placu Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, IV piętro, pokój 431.

 

Tel. 91 384 64 50

Tel. 91 384 84 86

Tel. 91 384 84 89

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk