Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 sierpnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard
A+ A A-

TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW

Trwają przygotowania do lipcowego wyjazdu Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Red Swing Low" z Gryfic na Mistrzostwach Świata Zespół Marszowych Kopenhaga 2015 r.

Dodajmy, że gryficcy muzycy będą jednym z trzech krajowych zespołów, które uzyskały kwalifikacje do tych zawodów, w których wystąpią najlepsze zespoły z Chin, Australii, Włoch, Malezji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Columbii, Niemiec, Danii, Brazylii, Holandii oraz Tajlandii. Pięciodniowa rywalizacja odbywać się będzie w kilku kategoriach, zaś marzeniem każdego z 50 zespołów jak powiedział Kapelmistrz Krzysztof Malicki będzie zakwalifikowanie się do wielkiego finału, który rozegrany zostanie ostatniego dnia rywalizacji.

Przypomnijmy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Red Swing Low z Gryfic powstała z połączenia dwóch zespołów działających przy Gryfickim Domu Kultury, Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP oraz jednej z grup Zespołu Piosenki i Ruchu „Tarantule". Jak podkreślają instruktorzy prowadzący zespół „efekty wspólnej pracy pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiego poziomy artystycznego oraz uzyskania kwalifikacji do Mistrzostw Świata w 2015roku". Zespół w br. tworzy ponad 90 młodych ludzi, których łączy wspólna pasja, jaką jest muzyka i taniec. Na zakończenie uchylimy rąbka pewnej tajemnicy związanej z zespołem otóż  trwają właśnie wstępne rozmowy dotyczące udziału naszej młodzieży we wrześniu 2016 na Festiwalu Kultury Świata, który odbywa się corocznie w jednym z krajów Azjatyckich do udziału w tej imprezie zostali zaproszeni nasi podopieczni. Czas pokaże czy uda się zrealizować i ten cel muzyczno-kulturalny.

Informacja: Gryficki Dom Kultury

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk