Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

Nagroda dla uczniów uczestniczących w kampanii edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Każdego roku wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja naszej gminy uczestniczą w kampanii edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł". W ramach kampanii realizowane są różne konkursy.


W 2014 roku w gronie laureatów konkursu „Pokażcie się" ogłoszonego w kampanii, znalazła się klasa III S z Gimnazjum Nr 2 w Gryficach. Nagrodą w konkursie była kamera cyfrowa o wartości 1200 PLN, która została przekazana Dyrektorowi Szkoły. Cieszymy się, że mamy młodzież, która w znakomity sposób reprezentuje naszą Gminę. Gratulujemy.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*