Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor
A+ A A-

ZAJĘCIA Z UŚMIECHEM W SZKOŁACH

Od kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 i nr 4 trwają zajęcia dla dzieci klas 0-III  prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów i terapeutów. Zajęcia organizowane przez SIS „UŚMIECH” finansowane są przez Gminę Gryfice z konkursu otwartego ofert Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod nazwą „Prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz rodziców w szkołach podstawowych na terenie Gryfic oraz zajęć terapeutycznych w świetlicach wiejskich na terenie Gminy Gryfice w celu zapobiegania i przeciwdziałania różnych form niedostosowania społecznego.

Zajęcia odbywają się w 5 grupach i obejmują następującą tematykę: „Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z deficytami parcjalnymi  i zaburzoną mową w wieku 6-8 lat”, „Zajęcia terapeutyczne zapobiegające trudnościom w nauce czytania i pisania u dzieci klas 0-III”. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, dzieci chętnie i systematycznie w nich uczestniczą. Zajęcia są atrakcyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, co sprzyja ich rozwojowi oraz pokonywaniu trudności na jakie napotykają podczas nauki w szkole. 

Informacja: Małgorzata Pietrzak

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk