Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
A+ A A-

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

na wynajem pomieszczeń kuchennych z wyposażeniem na działalność gastronomiczną.

Dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Gryficach ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na wynajem pomieszczeń kuchennych z wyposażeniem na działalność gastronomiczną.

 

1. Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia kuchenne wraz z zapleczem o łącznej powierzchni 68 m2 , oraz z wyposażeniem w postaci stołu gastronomicznego, patelni elektrycznej, obieraczki, zmywarki naczyń, zamrażarki, szafy chłodniczej i chłodziarki. Pomieszczenia wyposażone są w niezbędne urządzenia sanitarne oraz wodno-kanalizacyjne i elektryczne.

2. Umowa zostanie zawarta na czas określony: od 1 września 2015 r. do 31 lipca 2016 r.

3. Wywoławcza wysokość miesięcznego czynszu najmu pomieszczeń kuchennych wynosi 300 zł brutto.

4. Czynsz, o którym mowa w punkcie 3 nie obejmuje opłat za media, które najemca będzie zobowiązany uiszczać dodatkowo – zgodnie ze wskazówkami liczników.

5. Oferta powinna zawierać:

- oferowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu pomieszczeń;

- opis planowanej działalności w wynajmowanych pomieszczeniach;

- oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami umowy.

6.  Integralną cześć niniejszego ogłoszenia jest przygotowana umowa najmu pomieszczeń kuchennych.

7. Pisemne oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Oferta na wynajem pomieszczeń kuchennych w Gimnazjum nr 2 w Gryficach” należy składać w sekretariacie gimnazjum do 20 sierpnia 2015 r. do godz. 14.00.

8. Otwarcie ofert nastąpi 21  sierpnia o godz. 12.00 w sekretariacie Gimnazjum nr 2 w Gryficach. Przy otwieraniu kopert mogą być obecni oferenci.

9. Osoba upoważnioną do kontaktu z oferentami jest dyrektor szkoły. Telefon kontaktowy: 91 384 26 69, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

10. Z pomieszczeniami będącymi przedmiotem wynajmu, można się zapoznać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z dyrektorem szkoły do dnia poprzedzającego ostateczny termin składania ofert.

11. Konkurs wygrywa podmiot, który złoży najwyższą ofertę czynszu najmu pomieszczeń i przyjmie warunki umowy.

12. Przetarg jest ważny, jeśli wpłynie co najmniej jedna oferta spełniająca warunki niniejszego przetargu, a zaoferowany czynsz najmu pomieszczeń kuchennych będzie wyższy od podanej stawki wywoławczej.

13. Dyrektor szkoły zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny i wybrania którejkolwiek z ofert.

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk