Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO KONCERTU W OGRODZIE JAPOŃSKIM

Gryficki Dom Kultury informuje o koncercie w Ogrodzie Japońskim (w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego 2015), który odbędzie się w niedzielę, 26.07.2015 r. o godz. 17.00.

Trio smyczkowe „Women String Trio" rozpoczęło swoją działalność w roku 2013.

W skład zespołu wchodzą:
- Dorota Piotrowicz-Witkowska – skrzypce, kierownik artystyczny, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Jej 12-letnie doświadczenie w pracy w tego typu zespołach gwarantuje wysoki poziom artystyczne „Women String Trio". Dodatkowo spełnia się zawodowo, jako dyrektor i pedagog w Prywatnej Szkole Muzycznej w Stargardzie.
- Natalii Wesołowska – wiolonczela, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Nadal związane z uczelnią jako wykładowca.
- Aleksandra Głowacz – skrzypce, studenta II roku Akademii Sztuki w Szczecinie. Naukę łączy z pracą w orkiestrze Opery w Szczecinie.
Wieloletni doświadczenia artystek w różnych zespołach oraz intensywna wspólna praca powodują dynamiczny rozwój tria.
- Dariusz Koronczewski - prowadzenie koncertu
Bogaty, starannie dobrany repertuar zespołu obejmuje utwory z zakresu muzyki klasycznej i filmowej jak również aranżacje znanych przebojów wykonawców polskich i zagranicznych. Artystki chętnie biorą udział w niebanalnych przedsięwzięciach artystycznych, do których zaliczyć można m.in. udział w koncertach, które odbyły się w Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku z okazji zakończenia Roku Chopinowskiego.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*