Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
A+ A A-

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO KONCERTU W OGRODZIE JAPOŃSKIM

Gryficki Dom Kultury informuje o koncercie w Ogrodzie Japońskim (w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego 2015), który odbędzie się w niedzielę, 26.07.2015 r. o godz. 17.00.

Trio smyczkowe „Women String Trio" rozpoczęło swoją działalność w roku 2013.

W skład zespołu wchodzą:
- Dorota Piotrowicz-Witkowska – skrzypce, kierownik artystyczny, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Jej 12-letnie doświadczenie w pracy w tego typu zespołach gwarantuje wysoki poziom artystyczne „Women String Trio". Dodatkowo spełnia się zawodowo, jako dyrektor i pedagog w Prywatnej Szkole Muzycznej w Stargardzie.
- Natalii Wesołowska – wiolonczela, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Nadal związane z uczelnią jako wykładowca.
- Aleksandra Głowacz – skrzypce, studenta II roku Akademii Sztuki w Szczecinie. Naukę łączy z pracą w orkiestrze Opery w Szczecinie.
Wieloletni doświadczenia artystek w różnych zespołach oraz intensywna wspólna praca powodują dynamiczny rozwój tria.
- Dariusz Koronczewski - prowadzenie koncertu
Bogaty, starannie dobrany repertuar zespołu obejmuje utwory z zakresu muzyki klasycznej i filmowej jak również aranżacje znanych przebojów wykonawców polskich i zagranicznych. Artystki chętnie biorą udział w niebanalnych przedsięwzięciach artystycznych, do których zaliczyć można m.in. udział w koncertach, które odbyły się w Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku z okazji zakończenia Roku Chopinowskiego.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk