Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A+ A A-

PARA- BUCH! KOŁA- W RUCH! KOLOROWA LOKOMOTYWA

Warsztaty plastyczne na Wystawie Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Gryficach

25.07.15 (sobota), w godzinach 12:00–14:00

29.07.15 (środa), w godzinach 12:00–14:00

Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w kreatywnych warsztatach plastycznych inspirowanych eksponatami zgromadzonymi na gryfickiej wystawie oraz twórczością Juliana Tuwima, którego wiersze stanowią klasykę polskiej literatury dziecięcej. Podczas dwugodzinnych zajęć najmłodsi będą budować lokomotywę oraz wagony przewożące znane z wiersza Tuwima zwierzaki oraz rozmaite przedmioty. Oprócz wyobraźni będą wykorzystywane między innymi pudełka, kolorowe kartony, kredki, farby, ołówki. Wspólnie z dziećmi stworzymy niezwykłą maszynę, która w na zakończenie warsztatów wyruszy w niezwykłą podróż. Na poszczególnych stacjach na uczestników zajęć będą czekały do rozwiązania rebusy i zagadki. Oprócz zabawy to także doskonała okazja do zapoznania się z unikatową kolekcją zabytkowych parowozów i wagonów prezentowanych na wystawie.

Prowadząca: Agata Kamińska

Informacje oraz zapisy: 

tel. (+48) 91 4315 277

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk