Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A+ A A-

WAKACJE Z "UŚMIECHEM"

W czasie wakacji na 10 świetlicach wiejskich Gminy Gryfice pod hasłem: „Wakacje z Uśmiechem” odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży. W zajęciach brały udział dzieci w wieku od 3 do 15 lat, chętnie uczestnicząc w zajęciach na temat „Kolory Świata”, „Cudze chwalicie swego nie znacie” i „Zabawy dzieci z różnych stron świata”. W zajęciach udział brało 105 dzieci w świetlicach wiejskich: Stawno, Rotnowo, Prusinowo, Smolęcin, Barkowo, Otok, Wilczkowo, Rybokarty, Trzygłów, Ościęcin. Zajęcia odbywały się w trzech cyklach po 2 godziny na każdej świetlicy. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zajęcia z „Uśmiechu” prowadzone są po raz trzeci i można stwierdzić, że były oczekiwane zarówno przez dzieci i rodziców, a ilość dzieci biorących udział w zajęciach na świetlicach wiejskich świadczą o tym, że są one potrzebne i uatrakcyjniają wolny czas naszym milusińskim.

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk