Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

KOLONIE Z UŚMIECHEM

Mnóstwo dobrych wspomnień i sił do nauki w rozpoczętym właśnie roku szkolnym przywiozły dzieci z kolonii w Trzęsaczu, która odbyła się w dniach od 08. 08.2015 r. do 16.08.2015 r. Na pomysł zorganizowania  kolonii wpadli członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Uśmiech” którzy już po raz 4 zorganizowali wyjazd dzieci na kolonie. Dla większości z nich była to okazja do odpoczynku nad morzem.

W czasie pobytu dzieci korzystały z wielu atrakcji. Brały udział w wycieczkach, konkursach plastycznych, sportowych, strzeleckich. Wraz z dziećmi na kolonii było dwóch wychowawców, którzy opiekowali się naszymi milusińskimi w swoim prywatnym czasie nie pobierając wynagrodzenia. Zorganizowanie kolonii było możliwe dzięki hojności naszych znajomych i przyjaciół, którzy uczestniczyli w balach charytatywnych oraz dzięki Stowarzyszeniu Civitas Cristiana z Gryfic.

W imieniu naszych podopiecznych pragnę podziękować pani Ani Finik, Danucie Radeckiej, Eli Targosz oraz Lucynce Janowskiej, Civitas Cristiana, a także wszystkim członkom Stowarzyszenia „Uśmiech” oraz ludziom dobrej woli, którym los dzieci leży na sercu.

„Uśmiech dziecka i jego szczęście warte są wszystkiego i na pewno nie można go kupić, można jednak najdrobniejszą nawet kwotą wspomóc inicjatywę, dzięki której ten uśmiech można wywołać.”

Informacja, zdjęcia: Prezes SIS „UŚMIECH” Małgorzata Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*