Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
A+ A A-

KOLONIE Z UŚMIECHEM

Mnóstwo dobrych wspomnień i sił do nauki w rozpoczętym właśnie roku szkolnym przywiozły dzieci z kolonii w Trzęsaczu, która odbyła się w dniach od 08. 08.2015 r. do 16.08.2015 r. Na pomysł zorganizowania  kolonii wpadli członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Uśmiech” którzy już po raz 4 zorganizowali wyjazd dzieci na kolonie. Dla większości z nich była to okazja do odpoczynku nad morzem.

W czasie pobytu dzieci korzystały z wielu atrakcji. Brały udział w wycieczkach, konkursach plastycznych, sportowych, strzeleckich. Wraz z dziećmi na kolonii było dwóch wychowawców, którzy opiekowali się naszymi milusińskimi w swoim prywatnym czasie nie pobierając wynagrodzenia. Zorganizowanie kolonii było możliwe dzięki hojności naszych znajomych i przyjaciół, którzy uczestniczyli w balach charytatywnych oraz dzięki Stowarzyszeniu Civitas Cristiana z Gryfic.

W imieniu naszych podopiecznych pragnę podziękować pani Ani Finik, Danucie Radeckiej, Eli Targosz oraz Lucynce Janowskiej, Civitas Cristiana, a także wszystkim członkom Stowarzyszenia „Uśmiech” oraz ludziom dobrej woli, którym los dzieci leży na sercu.

„Uśmiech dziecka i jego szczęście warte są wszystkiego i na pewno nie można go kupić, można jednak najdrobniejszą nawet kwotą wspomóc inicjatywę, dzięki której ten uśmiech można wywołać.”

Informacja, zdjęcia: Prezes SIS „UŚMIECH” Małgorzata Pietrzak

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk