Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/DENRoman
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/DENRoman


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A+ A A-

KAGANEK OŚWIATY WCIĄŻ PŁONIE

9 października 2015 roku Gryficki Dom Kultury wypełniła przeniesiona ze szkół wrzawa. Salę widowiskową rozjaśniały uśmiechy nauczycieli, uczniów i ich rodziców, a wszystko to za sprawą akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przygotowaną przez pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach uroczystość swoją obecnością zaszczyli: burmistrz Gryfic, pan Andrzej Szczygieł, przewodniczący Rady Miejskiej, pan Krzysztof Tokarczyk, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miejskiej, pani Marzena Pelc, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych, pan Jan Daniłów, zaś całość uświetniły występy Zespołu Piosenki i Ruchu "Tarantule" i Zespół Ludowy LO im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Dzień Edukacji Narodowej przypomina dokonania i wartość reform Komisji Edukacji Narodowej, wskazuje kierunek zmian i nagradza tych, którzy wzorowo kreują szkolną rzeczywistość. Tradycją naszej gminy jest uhonorowanie w tym wyjątkowym dniu wybitnych pracowników oświaty, a także wyróżniających się uczniów.

Burza oklasków, dumne twarze rodziców i fanfary towarzyszyły wręczanym przez pana Andrzeja Szczygła nagrodom dla stypendystów Burmistrza Gryfic. W tym roku przyznano je w kategoriach: wybitne wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach
i olimpiadach przedmiotowych, sport i turystyka, kultura, wolontariat. W sumie na scenę wystąpiło ponad stu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Wychodząc z założenia, że sukces uczniów nie byłby możliwy bez wytężonej pracy ich opiekunów, Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni nauczyciele i pracownicy administracji przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy.

Szczególnym momentem było wręczenie prestiżowych Nagród Burmistrza Gryfic. W tym roku przyznano je ośmiorgu pracownikom oświaty.

Cieszy fakt, że tak duża rzesza ludzi tworzy pozytywny wizerunek gryfickiej oświaty. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}DENRoman{/gallery}

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk