Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A+ A A-

WERNISAŻ WYSTAWY "DYPLOMY 2015"

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy: "Dyplomy 2015" - wystawa prac dyplomowych absolwentów Liceum Plastycznego im. Tadeusza Eysymonta w Gryficach, która odbędzie się 17 listopada 2015 r. godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach. Obejrzenie prac możliwe jest do końca listopada.

Krótka informacja o wystawie:
W kwietniu 2015 roku do obrony prac dyplomowych w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Eysymonta w Gryficach przystąpiło 12 uczniów. Wszystkim udało się uzyskać tytuł plastyka otrzymując wysokie wyniki egzaminu. Po czterech latach edukacji artystycznej wykonali projekty wykorzystując umiejętności nabyte w Liceum Plastycznym takie jak: projektowanie graficzne, malarstwo, rysunek, fotografia, fotomontaż itd. Tegoroczne dyplomy obfitowały w dużą ilość plakatów. Prace te jednak stylistycznie i tematycznie są tak różne, że ich wybór na wystawę w Muzeum Galerii Brama był niezwykle trudny. Plakaty pokazujące znane komercyjne bajki w zupełnie nowej świeżej odsłonie, plakaty do horrorów, bestiariusz słowiański, kalendarz zodiakalny, katalog firmy odzieżowej, okleiny na deskorolki i wiele, wiele innych. Wszystkie ambitne, przemyślane, świetne technicznie i o wysokiej wartości artystycznej. Liceum Plastyczne bierze udział w biennale prac dyplomowych organizowanych w Bydgoszczy, a prace naszych uczniów zawsze znajdują się w katalogu powystawowym.

 

Informacja: Dom Pracy Twórczej w Gryficach

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk