Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A+ A A-

Mikołajkowa niedziela z "Uśmiechem"

13 grudnia 2015 r. odbyła się wycieczka, w której udział wzięło ponad 30 dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych działających przy szkołach podstawowych nr 3 i 4 w Gryficach. Zorganizowało ją Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "UŚMIECH" a finansowała Gmina Gryfice w ramach konkursu otwartego ofert.

 

Dzieci odwiedziły Manufakturę Słodyczy o wdzięcznej nazwie "Słodka Cytrynka". Maluchy zaprojektowały i wykonały własnoręcznie lizaki, brały udział w zabawach i grach integracyjnych. Do dalszej zabawy sił dodała filiżanka gorącej czekolady i torebka słodkości. Druga część wycieczki to wizyta u Świętego Mikołaja, na Zamku Książąt Pomorskich. W prawdziwy zachwyt wśród milusińskich wywołały prawdziwe renifery i ich właściciel – Święty Mikołaj, który zaprosił wszystkich na przejażdżkę karuzelą wenecką. Kolejną niespodzianką był poczęstunek w restauracji McDonald's. Pełne wrażeń dzieci wróciły szczęśliwe do domu.

 

Opiekun wycieczki

Dorota Śnigurowicz

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk