Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:5 czerwca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria
A+ A A-

BEZPŁATNE LODOWISKO W GRYFICACH!

Już od 15 stycznia do 13 marca podczas akcji ZIMA ZET I BANKU BGŻ BNP PARIBAS  możemy bawić się na lodowiskach w całej Polsce i w wybranych lokalizacjach skorzystać z nich bezpłatnie. Z bezpłatnych lodowisk można skorzystać między innymi w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Olsztynie i Warszawie.

Dodatkowo w 10 lokalizacjach pojawi się specjalne przenośne lodowisko- w Gryficach w dniach 13-14 lutego.

Czeka na Was nie tylko fantastyczna zabawa na łyżwach. Na wybranych lodowiskach przewidziane są dodatkowe niespodzianki: gry, konkursy i zabawy, a wieczorem disco lodowisko przy świetnych, tanecznych rytmach.

Więcej informacji: darmowelodowiska.pl.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk