Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

DRUŻYNA Z NOWIELIC TRIUMFUJE

Na orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach w piątek 3 maja br. o godz. 17.00 z okazji Święta 3 Maja rozegrano Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich, w którym za zajęcie I miejsca był puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła. Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny: Kurasie, Darmowe 3 punkty, Fc Gdyńska i Nowielice.
Tym razem organizator i sędzia Wiesław Pietrzak oznajmił drużynom, że każda drużyna będzie grać z każdą po 18 minut, a wygra ta, która będzie miała najwięcej punktów. Już pierwszy mecz dostarczył zgromadzonym kibicom wiele emocji, ponieważ spotkały się drużyny z Nowielic i Kurasie, które pokazały szybkie akcje i wielkie zaangażowanie w walce o piłkę. Zwycięska okazała się drużyna z Nowielic. Zespół Fc Gdyńska i Darmowe 3 punkty w derbach osiedla stoczyły ze sobą piłkarską bitwę i ku uciesze kibiców pierwszy raz Darmowe 3 punkty wygrali 2:1 i zajęli 3 miejsce. Ostatnie miejsce zajęła drużyna Fc Gdyńska, która w ostatnim meczu zremisowała z zwycięzcami całego turnieju. Mimo święta i słonecznej pogody drużyny, które zgłosiły się do turnieju pokazały coraz lepsze zgranie, a wygrała niespodziewanie drużyna z Nowielic i tam też trafił puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic.
Wyniki: Kurasie - Nowielice  2:3 Darmowe 3 punkty -  Fc Gdyńska  2:1 Kurasie - Fc Gdyńska 3:1 Darmowe 3 punkty - Nowielice  0:2 Kurasie - Darmowe 3 punkty   6:2 Nowielic -  Fc Gdyńska  3:3
Info: Karolina Pietrzak
© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*