Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

KONKURS WIEDZY O ZIEMI GRYFICKIEJ

11.04.2016 w gryfickiej bibliotece odbył się finał organizowanego przez nas VI KONKURSU WIEDZY O ZIEMI GRYFICKIEJ. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Poziom wiedzy wszystkich uczestników był bardzo wysoki i dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzców.

W kategorii szkoły podstawowej :
1 miejsce zajęła Hanna Sokół
2 miejsce zajęła Wiktoria Wardęga
3 miejsce zajął Szymon Malinowski,

W kategorii gimnazjum :
1 miejsce zajęła Wiktoria Mehal
2 miejsce zajął Dominik Bednarski
3 miejsce zajęła Natalia Zdun,

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne
1 miejsce zajął Tomasz Sawkulicz
2 miejsce zajął Krzysztof Andrzejewski

Finaliści otrzymali nagrody ufundowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Gminę Gryfice. Były to bony na zakup książek oraz upominki w postaci książki "Dzieje Miasta"- monografia Gryfic.
Zwycięzcom oraz wszystkim finalistom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy dać szanse młodszym uczestnikom. Tak powstał konkurs plastyczny MOJA OKOLICA skierowany do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klas zerowych i przedszkoli .
Spośród wielu prac wyłoniliśmy po trzy prace, które zajęły kolejno pierwsze , drugie i trzecie miejsce w kategorii przedszkola i zerówki oraz kategorii klasy 1-3 szkoły podstawowej. Dodatkowo nagrodziliśmy dwie makiety przygotowane przez dzieci ze szkoły podstawowej w Górzycy.
Zwycięzcami konkursu zostali :

W kategorii przedszkola:
1 miejsce - Oliwier Kwieciński
2 miejsce - Kryspin Nowak
3 miejsce - Wiktoria Majchrzak

W kategorii szkoły podstawowe:
1 miejsce - Seweryn Gutta
2 miejsce - Ewa Przybyłek
2 miejsce ( makieta ) - Nikola Krysztofowicz
3 miejsce - Nikola wiśniewska
3 miejsce ( makieta) - Klaudia Krysztofowicz

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Były to bony na zakup książek oraz miłe upominki.

 

Miejska Biblioteka Publiczna

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk