Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

Wernisaż wystawy fotograficznej "Po prostu Paryż" - 5 maja godz. 17:00

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej "Po prostu Paryż" autorstwa Cezarego Dubiela oraz Andrzeja Krupińskiego.

Wernisaż odbędzie się 5 maja o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach.
Wystawa będzie czynna od maja do czerwca 2016 r.

Cezary Dubiel ( EFIAP/b, AV-AFIAP, AFRP) urodzony w Świnoujściu mieszkaniec Szczecina. Jest artystą fotografikiem, fotograficznym samoukiem. Fotografuje architekturę, krajobraz a także tworzy diaporamy. Należy od kilku lat do ścisłej czołówki najlepszych diaporamistów w Polsce i na świecie. Wskazuje to na wszechstronność jego umiejętności i zainteresowań sztuką fotografii. W 2013 r. diaporama Cezarego Dubiela zatytułowana „Kamienie pamięci" została wpisana do Audiowizualnej Kolekcji FIAP będącej międzynarodowym zbiorem najlepszych diaporam na świecie. W 2013 r. w uznaniu zasług Kapituła Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej nadała mu Złoty Medal Za Fotograficzną Twórczość. W 2014 r. otrzymał Nagrodę Artystyczną „Pro-Arte" Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W 2015 r. otrzymał jako pierwszy Polak w historii polskiej fotografii najwyższy jak do tej pory artystyczny tytuł Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej Excellence FIAP Level Bronze - Wybitnego Artysty FIAP Brąz ( EFIAP/b ) . Jest współautorem wielu akcji fotograficznych, plenerów i wystaw FGT Kontur w tym dwóch edycji „Akcji Twórczej Świnoujście poza sezonem". W 2015 r. udało mu się skupić na wspólnym plenerze i wystawie przedstawicieli wszystkich szczecińskich towarzystw fotograficznych.

Andrzej Krupiński – fotograficzny samouk, dla którego fotografia stała się pasją od momentu poznania osób dla których fotografia jest częścią życia. Jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie z tytułem AFRP, członkiem Fotoklubu Zamek w Szczecinie. Należy do Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Fotograficzna Grupa Twórcza Kontur z siedzibą w Szczecinie. Fotografuje architekturę, sport i krajobrazy. Uwielbia wczesne wstawanie dla tych niezapomnianych urokliwych widoków zamglonych pól i lasów. Brał udział w kilkunastu zbiorowych wystawach fotograficznych a w jego dorobku jest kilka nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk