Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO "OBYWATEL- TO JA!"

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów zachodniopomorskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w ramach zadania publicznego "OBYWATEL-TO JA!" współfinansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej (technika dowolna) o tym, jak dzieci i młodzież postrzegają siebie jako obywatela obecnie lub w przyszłości wraz z krótkim opisem, kim według nich jest obywatel i jaka rolę pełni w społeczeństwie.

Uczestnicy konkursu będą podzieleni na 3 kategorie wiekowe: I: 6-10 lat, II: 11-15 lat, III: 16-20 lat, warunkiem uczestnictwa jest to, że muszą być to uczniowie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody o wartości (w formie bonów do sklepów z multimediami i książkami):
I miejsca - 150 zł,
II miejsca - 100 zł,
III miejsca - 50 zł,
wyróżnienia - 30 zł.

Nabór prac na konkurs w terminie 01.05 - 15.06.2016 r.

Prace konkursowe wraz z podpisem (imię i nazwisko autora, rok urodzenia, nazwa szkoły i klasy) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 15.06.2016 r. na adres:
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES
ul. Gen. Rayskiego 3/19
70-426 Szczecin
z dopiskiem „Konkurs plastyczny”
Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 18.06.2016 r. poprzez stronę internetową Fundacji KOMES. Do wygrania nagrody w formie bonów do sklepów z multimediami. Nagrody zostaną wręczone osobiście lub przesłane pocztą.

Dodatkowe informacje na temat konkursu udzielane są telefonicznie pod numerem 516 702 312 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Więcej o projekcie na http://komes.org.pl/projekty/obywatel

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk