Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

NOCNY POCIĄG DO MUZEUM

Muzeum Narodowe w Szczecinie Informuje, że w dniu 21 maja 2016 roku w godz. 20.00-23.30 organizuje w Gryficach imprezę "Nocny pociąg do muzeum" w ramach 11. Europejskiej Nocy Muzeów z następującym programem:

- godz. 19.57 - przyjazd pociągu dodatkowego ze Szczecina na stację w Gryficach - przywitanie gości przez Kapelę Ludową "Przepióreczka", w tym samym czasie na stację kolejki wjedzie pociąg wąskotorowy z Pogorzelicy.

- godz. 20.00 - 23.00 - zwiedzanie zabytkowej lokomotywowni i warsztatów Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej oraz Wystawy Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych,

- godz. 21.00-22.30 -  występ zespołu "AFTER BLUES" ze Szczecina na terenie Wystawy Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych,

- godz. 23.30 - odjazd pociągu dodatkowego ze stacji Gryfice do Szczecina.

Zwiedzanie ekspozycji i wstęp na koncert są bezpłatne. Bilety powrotne na przejazd do nabycia w pociągach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk