Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

SPOTKANIE Z DOROTĄ ZAWADZKĄ

Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach miała niebywały zaszczyt i przyjemność gościć najsłynniejszą nianię w Polsce. Superniania - Dorota Zawadzka – zawitała, aby podzielić się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą o tym, jak mądrze kochać i wychowywać dzieci.

Pani Dorota jest otwartą i pogodną osobą, która od początku spotkania stawiała na praktyczne przykłady z życia, często poparte anegdotami z osobistych doświadczeń, nie tylko pedagogicznych. Porady Doroty Zawadzkiej niejednokrotnie dotyczyły codziennego życia każdego z nas.

Otwarcie mówiła o trudnych tematach takich jak gender, czy napady złości, wskazywała także najczęstsze błędy jakie popełniają rodzice. Słuchacze mieli też szansę zadać kilka, często trudnych, pytań, na które zawsze padała wyczerpująca odpowiedź. Po wystąpieniu można było kupić książkę pani Doroty, dostać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mniej odważni słuchacze mogli na osobności zadać pytanie. Nikt nie został bez odpowiedzi. Oczywiście nie zabrakło kawy, herbaty i słodkości.

Informacja: MBP
                   

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk