Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

SPOTKANIE Z DOROTĄ ZAWADZKĄ

Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach miała niebywały zaszczyt i przyjemność gościć najsłynniejszą nianię w Polsce. Superniania - Dorota Zawadzka – zawitała, aby podzielić się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą o tym, jak mądrze kochać i wychowywać dzieci.

Pani Dorota jest otwartą i pogodną osobą, która od początku spotkania stawiała na praktyczne przykłady z życia, często poparte anegdotami z osobistych doświadczeń, nie tylko pedagogicznych. Porady Doroty Zawadzkiej niejednokrotnie dotyczyły codziennego życia każdego z nas.

Otwarcie mówiła o trudnych tematach takich jak gender, czy napady złości, wskazywała także najczęstsze błędy jakie popełniają rodzice. Słuchacze mieli też szansę zadać kilka, często trudnych, pytań, na które zawsze padała wyczerpująca odpowiedź. Po wystąpieniu można było kupić książkę pani Doroty, dostać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mniej odważni słuchacze mogli na osobności zadać pytanie. Nikt nie został bez odpowiedzi. Oczywiście nie zabrakło kawy, herbaty i słodkości.

Informacja: MBP
                   

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*