Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

ARTYSTYCZNE WYSTĘPY CLOWN CIRCUS SHOW "RUPHERT I RICO"

Gryficki Dom Kultury zaprasza 17 sierpnia o godz. 11:00 (Plac Zwycięstwa) na artystyczne występy CLOWN CIRCUS SHOW "RUPHERT I RICO".

Zapraszamy na moc całodziennych Super Atrakcji w wykonaniu jednego z najlepszych w Europie duetu clownów cyrkowych Rupherta i Rico  - zdobywców wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych.

Ruphert i Rico przez niepowtarzalną zabawę przynoszą uśmiech wszystkim dzieciom. Super wesołe piosenki, dynamiczna akcja, blok rozrywkowo konkursowy, pokaz i obdarowywanie artystycznie wiązanymi długimi balonami, malowanie buzi i włosów, deszcze baniek mydlanych, deszcze confetti, chodzenie na szczudłach, wesołe i profesjonalne prowadzenie konferansjerki itd. itp. przyniosą wszystkim uśmiech i radość.

Ruphert i Rico brali udział w TV - Polsat akcji: "Podaruj Dzieciom Słońce", TV- akcji: "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy", w słynnym: "Winobraniu" w Zielonej Górze, "Dniach Integracji Europejskiej" w Chojnie, "Jarmarku Dominikańskim" w Gdańsku, "Jarmarku Hetmańskim" w Zamościu, "Jarmarku Świętego Michała" w Żaganiu, "Dniach Świętego Marcina" w Poznaniu. To właśnie The Clown Circus Show  Ruphert i Rico uświetniają "Najsłodsze Dni w Roku" w Opalenicy, "Dzień Życzliwości" w Stalowej Woli, jak również występują na wielu imprezach w kraju, całej Europie i USA.

Zapraszamy 17 sierpnia (środa) o godz. 11:00 na Plac Zwycięstwa (w razie niepogody impreza odbędzie się w Gryfickim Domu Kultury)

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*