Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

„ARTYSTYCZNE SPOTKANIA PRZYJACIÓŁ GRYFICE – RYBOKARTY 2016” 12 – 20 SIERPNIA 2016r.

W piątek – 12 sierpnia rozpoczynają się „Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2016" – plenery fotograficzno-malarskie, których organizatorem od 17 lat jest Gryficki Dom Kultury przy współpracy Gminy Gryfice, FOTOKLUBU ZAMEK z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz pałacu „Ptaszynka" w Rybokartach.
W tegorocznych ASP wezmą udział artyści fotograficy i malarze min. ze Szczecina, Gdańska, Jaworzynki, Koszalina, Zielonej Góry, Białogardu, Gryfina, Kempten (Niemcy) oraz miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow (Niemcy). Tematyka plenerów, fotograficznego „30 minut od..." i malarskiego „Inny wymiar" zezwala plenerowiczom na dowolną i szeroką interpretację do tworzenia swoich prac.   W ramach plenerów, w Gryfickim Domu Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej i Domu Pracy Twórczej odbędą się min. prezentacje „camera obscura" (pierwowzoru aparatu fotograficznego) prowadzone przez uczestników ASP oraz warsztaty „wydrukuj swoje zdjęcie", na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Informacje na temat warsztatów można uzyskać osobiście w GDK lub tel. 91 384 26 88.   Tradycyjnie już, na podsumowanie plenerów w pałacu „Ptaszynka" w Rybokartach odbędzie się robocza wystawa poplenerowa, na którą zapraszamy 19 sierpnia (piątek) o godz. 17,00.   Zapraszamy do współpracy. W załączeniu zaproszenie/grafika.  

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk