Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13.10.2016 r. w Gryfickim Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Zebranych na sali gości przywitał Dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Gryficach Sławomir Czerniak oraz uczniowie Gimnazjum Kamila Karwowska oraz Jakub Ogrodowczyk, którzy poprowadzili całą uroczystość.

Przemówienie wygłosił Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, nawiązując do planowanych zmian w systemie edukacji oraz złożył najlepsze życzenia w imieniu swoim i Przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Tokarczyka wszystkim dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół z okazji ich święta.
Wręczone zostały nagrody nauczycielom oraz uczniom. Dyrektorzy placówek oświatowych wraz z Burmistrzem, uhonorowali w tym dniu nauczycieli, którzy w szczególny sposób wykazali się na niwie pedagogicznej w danych szkołach.
W przerwach pomiędzy wręczaniem nagród, uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Gryficach, przedstawiali humorystyczne, rodzajowe scenki z życia szkoły. Zaprezentowała się również wspaniała para tancerzy oraz solowo wykonała piosenkę Aleksandra Białek.
Po wręczeniu stypendiów uczniom gryfickich szkół podstawowych oraz gimnazjów, Burmistrz Andrzej Szczygieł wyróżnił swoją nagrodą dziewięciu nauczycieli i dyrektorów. Jako „Przyjaciel Szkoły" wyróżniony został Paweł Gzyl, Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice.
Na zakończenie Burmistrz Andrzej Szczygieł podziękował wszystkim uczniom Gimnazjum Nr 2 w Gryficach za zorganizowanie i prowadzenie całej uroczystości, prosząc wszystkich „artystów" na scenę i wręczając im słodki upominek.

Galeria

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*