Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

„Gryfickie Spotkanie Wigilijne 2016”

W dniu 16.12.2016 r., na Placu Zwycięstwa odbyło się już kolejne „Gryfickie Spotkanie Wigilijne". Już od godziny 12:00 na małym kiermaszu świątecznym można było nabyć między innymi przepiękne stroiki świąteczne. Na środku Placu rozstawiona została również „żywa szopka" z zwierzętami, które przyciągnęły największą uwagę najmłodszych.

Ogrzać dłonie można było przy ustawionym przez Zakład Usług Komunalnych, palenisku. Klimatu Świąt dodawały kolędy śpiewane na scenie przez dzieci i młodzież z gryfickich szkół. Nie obeszło się oczywiście bez wykonu naszej Orkiestry Red Swing Low, która mimo zimna rozgrzała publiczność do czerwoności. O godzinie 16:30, na scenę poproszony został gospodarz imprezy – Burmistrz Andrzej Szczygieł, powitał zebranych na Placu Zwycięstwa gości i mieszkańców, poprosił o zabranie głosu Pana Starostę Kazimierza Sacia oraz proboszcza Kazimierza Półtoraka. Po wspólnym złożeniu życzeń, nastąpiło to na co czekali wszyscy mieszkańcy – odpalenie światełek na centralnej choince, na Placu Zwycięstwa, która swoim blaskiem dopełniła uroku nowych iluminacji świetlnych. Na scenę wkroczyli również harcerze przekazując na ręce Pana Burmistrza, jak co roku, Betlejemskie Światełko Pokoju. Rozdawane przez cały czas były słodkie poczęstunki, przez pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej, w których to namiocie można było napić się również gorącej herbaty. Natomiast przy stoisku Gminy Gryfice ustawiła się długa kolejka do przepysznych pierogów, bigosu oraz gorącego barszczu, które podawane były min. przez Pana Burmistrza oraz Radnych Gminy Gryfice.
„Gryfickie Spotkanie Wigilijne 2016" obyło się w ramach akcji „Serce Plus Święta", w całości spędzone w świątecznej atmosferze, mimo braku śniegu i mroźnej pogody zgromadziło na Placu Zwycięstwa bardzo dużo ludzi.

Galeria

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk