Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

IBUK LIBRA W BIBLIOTECE

Biblioteka wraz z filiami kontynuuje współpracę z serwisem IBUK LIBRA, należącym do wydawnictwa Naukowego PWN. Umożliwia on dostęp do elektronicznych publikacji różnych wydawnictw.
W związku z zakończeniem okresu ważności kodów do serwisu IBUK LIBRA chcielibyśmy zaprosić wszystkich czytelników korzystających oraz tych, którzy chcą korzystać z platformy do naszej biblioteki po nowe kody. 

W czytelni IBUK LIBRA znajdziecie Państwo literaturę akademicką i specjalistyczną oraz literaturę popularną. Dzięki dostępowi online czytelnik może korzystać z platformy całą dobę, z dowolnego miejsca. Umożliwia ona nie tylko czytanie książek, lecz także pracę z tekstem. Bez problemu można dodawać zakładki i robić notatki bezpośrednio w książce, tagować fragmenty czy też wyszukiwać słowa i fragmenty w tekście. Z IBUK LIBRY, można korzystać za pomocą komputera, tabletu czy smartfonu. Nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania co sprawia, że jest całkowicie bezpieczna dla urządzenia użytkownika. 
Nasza biblioteka na dzień dzisiejszy posiada dostęp do 1482 pozycji i liczba ta stale rośnie.
Kod otrzymać może każdy czytelnik zapisany w naszej bibliotece. Aby umożliwić dostęp wszystkim naszym czytelnikom do platformy, IBUK LIBRA dostępna jest również na komputerach w czytelni, gdzie korzystając możecie Państwo napić się przepysznej kawy bibliotecznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk