Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał
A+ A A-

IBUK LIBRA W BIBLIOTECE

Biblioteka wraz z filiami kontynuuje współpracę z serwisem IBUK LIBRA, należącym do wydawnictwa Naukowego PWN. Umożliwia on dostęp do elektronicznych publikacji różnych wydawnictw.
W związku z zakończeniem okresu ważności kodów do serwisu IBUK LIBRA chcielibyśmy zaprosić wszystkich czytelników korzystających oraz tych, którzy chcą korzystać z platformy do naszej biblioteki po nowe kody. 

W czytelni IBUK LIBRA znajdziecie Państwo literaturę akademicką i specjalistyczną oraz literaturę popularną. Dzięki dostępowi online czytelnik może korzystać z platformy całą dobę, z dowolnego miejsca. Umożliwia ona nie tylko czytanie książek, lecz także pracę z tekstem. Bez problemu można dodawać zakładki i robić notatki bezpośrednio w książce, tagować fragmenty czy też wyszukiwać słowa i fragmenty w tekście. Z IBUK LIBRY, można korzystać za pomocą komputera, tabletu czy smartfonu. Nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania co sprawia, że jest całkowicie bezpieczna dla urządzenia użytkownika. 
Nasza biblioteka na dzień dzisiejszy posiada dostęp do 1482 pozycji i liczba ta stale rośnie.
Kod otrzymać może każdy czytelnik zapisany w naszej bibliotece. Aby umożliwić dostęp wszystkim naszym czytelnikom do platformy, IBUK LIBRA dostępna jest również na komputerach w czytelni, gdzie korzystając możecie Państwo napić się przepysznej kawy bibliotecznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*