Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:29 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil
A+ A A-

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze "Spotkania noworocznego - 2017"

W dniu 28.01.2017 r., w Gryfickim Domu Kultury odbyło się Spotkanie Noworoczne 2017. Ten wspaniały wieczór swoim występem rozpoczął Zespół Piosenki i Ruchu „TARANTULE” grupa „zero i szósta”.

Oficjalnie rozpoczął spotkanie swoim przemówieniem Pan Burmistrz Andrzej Szczygieł, witając zebranych na sali gości, przedstawił pokrótce podsumowanie roku 2016 w Gminie Gryfice.

 Z wśród zaproszonych gości swoimi przemówieniami uświetnili to spotkanie min. Wice Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Pan Jarosław Rzepa, Starosta Powiatu Gryfickiego – Pan Kazimierz Sać, przedstawiciel delegacji z naszego miasta partnerskiego – Pan Robert Skrzypek - Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfowie Śląskim, Burmistrz Wolina – Pan Eugeniusz Jasiewicz oraz Ksiądz Kanonik Proboszcz Kazimierz Półtorak.

Nieodłączna częścią Spotkania Noworocznego są podziękowania podziękowania za działalność, pracę, wyniki, zaangażowanie – wręczane przez Pana Burmistrza Andrzeja Szczygła, w tym roku uhonorowani zostali:

 • Spółdzielnia Mieszkaniowa „NAD REGĄ” w Gryficach,

 • Pani Agnieszka Ostrowska,

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowie,

 • Pan Paweł Ratajczak,

 • Gryfickie Towarzystwo Siatkarskie „PLAS” w Gryficach,

 • Pan Eliasz Olejnik.

W roku 2016, Zarządzeniem Burmistrza został ogłoszony konkurs pod nazwą: „Nasza wieś najładniejsza”, skierowany do miejscowości naszej Gminy. Do udziału w konkursie zgłosiło się 11 sołectw. Podziękowania za udział w konkursie otrzymały sołectwa:

 • Sołectwo Baszewice

 • Sołectwo Borzęcin

 • Sołectwo Brodniki

 • Sołectwo Lubieszewo

 • Sołectwo Przybiernówko

 • Sołectwo Rzęskowo

 • Sołectwo Waniorowo.

Laureatami konkursu, zgodnie z regulaminem zostały następujące sołectwa, zajęły według punktacji, identyczne III miejsce, otrzymując tym samym czeki na kwotę 10.000,00 zł:

 • Sołectwo Górzyca

 • Sołectwo Trzygłów

 • Sołectwo Prusinowo

 • Sołectwo Świeszewo.

Na zakończenie Spotkania Noworocznego 2017, mieliśmy przyjemność obejrzeć kostiumowe widowisko muzyczne
w stylu retro, pod tytułem „Karnawał w stylu retro: Nie kochać w taką noc”. Widowisko złożone z polskich przebojów starego kina,
szlagierów rewiowych i kabaretowych dwudziestolecia międzywojennego. W wykonaniu Zespołu Wokalno - Instrumentalnego Artes Ensemble.

Galeria

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk