Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

ZAPROSZENIE NA WERNISAŻ WYSTAWY- 9 MARCA 2017 R.

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej „Widok przez..." w ramach „Akcji Twórczej Świnoujście poza sezonem" – 9 marca (czwartek) 2017 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii „Brama" w Gryficach.

W ramach projektu „Akcja Twórcza Świnoujście poza sezonem" zrealizowanego przez stowarzyszenie Fotograficzna Grupa Twórcza Kontur oraz przy wsparciu Miasta Świnoujście miała miejsce kolejna już edycja otwartych bezpłatnych warsztatów fotograficznych, które w tym roku odbyły się pod hasłem „Widok przez" - obrazy ukryte odbite są w szybach, lustrach, pryzmatach, soczewkach, za nieostrością planów i głębi ostrości, powstałe przy użyciu naturalnych filtrów takich jak szkło, folia, woda.

Krótka charakterystyka organizatora:

Stowarzyszenie Fotograficzna Grupa Twórcza „Kontur" powstało z inicjatywy artystów fotografików mieszkających w różnych regionach Polski, w celu twórczych działań związanych z popularyzacją sztuki jaką jest fotografia. Członkami są osoby, dla których fotografia stanowi wyraz inspiracji artystycznych, sposób komunikacji i środek przekazu. W większości są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, także edukacyjnym. Jesteśmy Stowarzyszeniem dla którego tradycyjna forma plenerów fotograficznych jest niewystarczająca, które stawia sobie za cel tworzenie inicjatyw umożliwiających nowe spojrzenie na fotografię. Realizując kolejne zadania zamierzamy rozpalać pasję wśród młodych adeptów sztuki fotograficznej do świadomej kreacji zatrzymywanych obrazów.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk