Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

Zostań detektywem i rozwiąż zagadkę Ducha Gryfitów

13 maja, każdy kto zechce, będzie mógł wcielić się w rolę detektywa i zagrać w pierwszą tak duża grę miejską w Gryficach. Na uczestników czekać będą zagadki, zadania ruchowe oraz moc atrakcji przed i po zakończeniu rozgrywki. Najlepsi mogą liczyć na ogromne uznanie oraz wartościowe nagrody. Zagrać może każdy, a sam udział jest bezpłatny.

 

Oprócz gry miejskiej tego dnia Gryficki wydział Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu organizuje piknik w parku pod sceną. Na odwiedzających będą czekać punkty gastronomiczne, atrakcje dla dzieci, pokazy, wystawy, warsztaty muzyczne i wiele więcej. Jak zapewniają organizatorzy, każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tuta coś dla siebie.

Czym jest gra miejska?
Gra miejska to wydarzenie mające na celu przede wszystkim dobrą zabawę. Uczestnicy umawiają się, że miasto to przestrzeń (plansza do gry), a organizatorzy wydarzenia serwują uczestnikom przygody zgodnie z przewidzianym scenariuszem. Poszczególne lokalizacje w mieście, znane jako urzędy, sklepy, skwery, stają się miejscami istotnymi z punktu widzenia graczy. W dzień wydarzenia w mieście nic nie jest takie samo jak zazwyczaj. Na każdym rogu może czekać na gracza niespodzianka lub pułapka, która osłabi lub zwiększy szanse na wygraną.

Dla kogo jest gra?
Praktycznie dla każdego kto ma ochotę aktywnie spędzić kilka godzin. Mogą grać samodzielni gracze lub zespoły, rodzice z dziećmi, młodzi i starsi. W grze miejskiej nie ma ograniczeń. Im więcej graczy, tym lepsza zabawa i ciekawsza rozrywka.

Jak zagrać w grę w Gryficach?
Aby wziąć udział w rozgrywce wystarczy po prostu przyjść chwilę przed godziną 10:00 13 maja do parku miejskiego. Zachęcamy także do dokonywania rejestracji na stronie internetowej www.duchryfitow.pl. Jest tam dostępny formularz online, przy pomocy którego można zapisać się wcześniej i pomóc organizatorom oszacować liczbę uczestnikó.

Jak będzie przebiegała gra miejska w Gryficach?
Zbudowaliśmy scenariusz oparty na kanwie historii Gryfic. Gracze wcielają się w detektywów, którzy będą musieli sprostać trudnemu zadaniu odnalezienia odpowiedzi, kto i dlaczego utrudnia życie mieszkańcom miasta. Gra rozpocznie się o godzinie 10:00 w parku miejskim. W pierwszej kolejności gracze zostaną zarejestrowani i otrzymają niezbędne akcesoria umożliwiające udział w rozgrywce. Kolejne kilka godzin to czas, w którym wszyscy gracze będą realizować najróżniejsze zadania w wybranych lokalizacjach miasta Gryfice. Wszystko co zrobią będzie ich przybliżać lub oddalać od celu – poznania kto stoi za wielką intrygą, ducha, który nawiedza mieszkańców Gryfic. - informują nas organizatorzy wydarzenia.

Organizatorem gry i pikniku w parku miejskim jest Wydział Ekonomii i Pedagogiki

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk