Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

Jeszcze tylko 5 dni do rozpoczęcia gry miejskiej "Szlakiem Ducha Gryfitów" - 13 maja 2017

Zagraj w najbardziej ekscytującą grę tego roku.

Zdobądź nagrody i uznanie mieszkańców miasta Gryfice.

 

Gryfice, 13 maja 2017,

Park Miejski, godz. 10:00

 

Zapisy oraz więcej informacji znajduje się na stronie: www.duchgryfitow.pl

 

 

Czym jest gra miejska?

Gra miejska to wydarzenie mające na celu przede wszystkim dobrą zabawę. Uczestnicy umawiają się, że miasto to przestrzeń (plansza do gry), a organizatorzy wydarzenia serwują uczestnikom przygody zgodnie z przewidzianym scenariuszem. Poszczególne lokalizacje w mieście, znane jako urzędy, sklepy, skwery, stają się miejscami istotnymi z punktu widzenia graczy. W dzień wydarzenia w mieście nic nie jest takie samo jak zazwyczaj. Na każdym rogu może czekać na Ciebie niespodzianka lub pułapka, która osłabi szanse na twoją wygraną.

Podejmij wyzwanie i weź udział w pierwszej tak dużej inicjatywie w Gryficach. Jest to pierwsza rozgrywka organizowana przez ekspertów tworzących tego typu wydarzenia w całej Polsce.

 

Dla kogo jest gra?

Praktycznie dla każdego kto ma ochotę aktywnie spędzić kilka godzin. Mogą grać samodzielni gracze lub zespoły, rodzice z dziećmi, młodzi i starsi. W grze miejskiej nie ma ograniczeń. Im więcej graczy, tym lepsza zabawa i ciekawsza rozrywka.

Aby wziąć udział w rozgrywce wystarczy po prostu przyjść chwilę przed godziną 10:00 13 maja do parku miejskiego. Zachęcamy także do dokonywania rejestracji na stronie organizatora gry "Duch Gryfitów". Rejestracja online pozwoli nam lepiej przygotować rozgrywkę, a Tobie da najświeższe informacje o powstającym wydarzeniu.

 

Jak będzie przebiegała gra miejska w Gryficach?

Zbudowaliśmy scenariusz oparty na kanwie historii Gryfic. Gracze wcielają się w detektywów, którzy będą musieli sprostać trudnemu zadaniu odnalezienia odpowiedzi, kto i dlaczego utrudnia życie mieszkańcom miasta. Gra rozpocznie się o godzinie 10:00 w parku miejskim. W pierwszej kolejności gracze zostaną zarejestrowani i otrzymają niezbędne akcesoria umożliwiające udział w rozgrywce. Kolejne kila godzin to czas, w którym wszyscy gracze będą realizować najróżniejsze zadania w wybranych lokalizacjach miasta Gryfice. Wszystko co zrobią będzie ich przybliżać lub oddalać od celu – poznania kto stoi za wielką intrygą, ducha, który nawiedza mieszkańców Gryfic.

 

Źródło: www.duchgryfitow.pl

 

 

ORGANIZATOREM GRY JEST

Partnerzy:

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk