Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

GRYFICKIE LATO MUZYCZNE - niedzielne koncerty w Ogrodzie Japońskim 16 lipca 2017. godz. 17:00

Zapraszamy na trzeci koncert w Ogrodzie Japońskim - 16 lipca (w niedzielę) o godz. 17:00.

Koncert w wykonaniu "Cherry Daiquiri".

Jakie było preludium ich znajomości? Jak się spotkali? Przypadkiem, jak wszyscy. Skąd przybywali? Z najbliższego South of No North.

Owa La Bohema Cherry Daiquiri zachwyca i dekadentuzuje publiczność już od dawna, a to za sprawą coraz to ciekawszych i awangardowych odsłon koncertowych, w takich przestrzeniach jak Free Blues Club, Rocker, Różanka, Muzeum Narodowe, Radio Szczecin oraz podczas festiwali jak Metal Femfest, Młoda Nuta czy Fete de la musique, Wake up & Live. Zostali docenieni i wyróżnieni tytułem "Ambasadora Szczecina" za budowanie silnej antykruchej marki miasta i pozytywnego wizerunku.

 

Ich charakterystycznym elementem rozpoznawczym jest stworzenie i rozpowszechnianie idiomu "koncertu fabularyzowanego", którego jedna z najbardziej spektakularnych, dotychczasowych odsłon miała miejsce podczas koncertu fabularyzowanego pt. "Tam gdzie nie rosną poziomki czyli poza dobrem i złem" w Trafostacji Sztuki.W październiku 2016- ukazała się debiutancka płyta zespołu pt." Phlebotomy Blues". Znajdują się na niej utwory rockowe, instrumentalne wirtuozerie, a nawet kojąca ballada. Warstwa tekstu jest przedstawiona w języku angielskim, co sprawia,że Cherry Daiquiri jest zespołem mogącym zagrać na festiwalu lokalnym, jak i zagranicznym. Podczas koncertów zawsze zaskakują- wzbogacając swoje instrumentarium(np. o niedocenianą tubę i saksofon sopranowy). Ich wizerunek sceniczny oparty jest na rockowo-burleskowych stylizacjach, podparty charyzmą ruchu scenicznego. W trakcie koncertów angażują publikę do aktywnego przeżywania muzyki poprzez otwarty dialog, a czasem oryginalne konkurencje nagradzane autorskimi koszulkami. Reprezentują kraj za granicą, grali min. w Czechach, Niemczech, Francji.

Zespół otrzymał również wyróżnienie na międzynarodowym festiwalu piosenki angielskiej i III miejsce na Łęczyce Festival. Muzycy zespołu jak i zespół towarzyszy różnego rodzaju imprezom i wydarzeniom kulturalnym, jak chociażby występ na premierze filmu "Obietnica". Mnogość działań zespołu oraz jego członków jest tak szeroko zakresowa i liczna, że przyzwoitość nakazuje jedynie dokonać podsumowania, iż nawet jeśli są to nieprzewidywalne okoliczności to zawsze robią to w blasku fajerwerków.

Przypominamy, że w przypadku niepogody koncert odbędzie się w Gryfickim Domu Kultury

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk