Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

GRYFICKIE LATO MUZYCZNE - 23 lipca 2017. godz. 17:00 - "LETNIA AKADEMIA MŁODYCH ARTYSTÓW" - gościnnie Daria Sawczuk i Konrad Słodowicz

W ramach Gryfickiego Lata Muzycznego - „Letniej Akademii Młodych Artystów" 23 lipca, przed recitalem Julity Kożuszek-Borsuk wystąpią gościnnie: Daria Sawczuk i Konrad Słodowicz. Serdecznie zapraszamy.

 

W programie:
1. Tadeusz Joteyko- Aria Królowej Bony z opery Zygmunt August
2. Giuseppe Verdi- Saper vorreste z opery Bal Maskowy
3. Georg Friedrich Haendel- How beautiful z oratorium Mesjasz
4. Cesar Franck- Panis Angelicus
5. Salvatore Marchesi - La Folletta

Daria Sawczuk

Absolwentka szkoły muzycznej II stopnia w Szczecinie, w klasie śpiewu solowego. Współpracowała z Operą Wrocławską przy projekcie operowym "Hiszpańska noc z Carmen" jako artysta śpiewak chóru. W tym roku uczestniczy również projekcie operowym "Pajace", organizowanym przez Operę na Zamku w Szczecinie. Uczestniczy w kursach dubbingowych w SDI Media w Warszawie. Daria dwukrotnie już gościła w Gryficach podczas koncertów noworocznych z Młodzieżową Orkiestrą Dętą "Red Swing Low".

Konrad Słodowicz
Student Automatyki i Robotyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, ukończył z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną II stopnia, w klasie organów w Szczecinie.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk