Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

ARTYSTYCZNE SPOTKANIA PRZYJACIÓŁ GRYFICE – RYBOKARTY 2017 plenery fotograficzno-malarskie

Już w piątek – 11 sierpnia rozpoczynają się „Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017" plenery fotograficzno-malarskie, których organizatorem od 18 lat jest Gryficki Dom Kultury przy współpracy FOTOKLUBU ZAMEK z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie i Gminy Gryfice.

 

Podczas tegorocznych ASP będziemy gościć 20 artystów fotografików i malarzy min. ze Szczecina, Zielonej Góry, Kosewa, Wrocławia, Chorzowa, Łodzi, Dąbrowy Górniczej, Nowogardu, Saarbrücken i Kempten (Niemcy) oraz miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow (Niemcy). Tematyką pleneru plastycznego będzie „KIEDY KOBIETA Z GŁOWĄ W CHMURACH TKWI W MARZENIACH", fotograficznego „ZA OKNEM". Oba tematy pozwalają plenerowiczom na szeroką interpretację i dowolność w tworzeniu swoich prac. W ramach plenerów, w Gryfickim Domu Kultury odbędą się również otwarte warsztaty prowadzone przez uczestników ASP, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Informacje na temat warsztatów można uzyskać w GDK lub tel. 91 384 26 88. Tradycyjnie już, na podsumowanie plenerów w pałacu „Ptaszynka" w Rybokartach odbędzie się robocza wystawa poplenerowa, na którą zapraszamy 18 sierpnia (piątek) o godz. 17,00.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk