Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Irlandzkie ringi" Grzegorza Mikołajczyka, 6 września (środa) godz. 17:30

Gryficki Dom Kultury oraz Grzegorz Mikołajczyk zapraszają na wystawę fotograficzną pt. "Irlandzkie ringi".

Wernisaż wystawy odbędzie się 6 września (środa) 2017 r. o godz. 17:30 w Muzeum i Galerii "Brama". Wystawa będzie otwarta przez miesiąc (wrzesień 2017 r.).

 

Informacja o autorze i samej wystawie:

Nazywam się Grzegorz Mikołajczyk. Od 2013 roku jestem członkiem rzeczywistym Fotoklubu Zamek w Szczecinie. Obecnie mieszkam w Szczecinie, ale pochodzę z Płot, gdzie jest mój rodzinny dom, natomiast z Gryficami również jestem historycznie związany - tutaj uczęszczałem do LO im. Bolesława Chrobrego :)
Od 2014 roku biorę udział w ASP w Rybokartach, biorąc aktywny udział w tworzeniu zdjęć do wystaw grupowych, a ekspozycja "Irlandzkie Ringi" jest moja pierwszą autorską indywidualną wystawą fotograficzną.

Niezmiernie miło mi Państwa zaprosić na wystawę fotografii krajoznawczej, która jest efektem mojej zimowej podróży do Irlandii. Fotografia jest pasją, dzięki której staram się spełniać artystycznie, wciąż poszukując nowych form wyrazu emocji, jakie mi towarzyszą podczas wędrówek, obserwacji świata i kontaktu z ludźmi.
W czasie styczniowego pobytu na południowym wybrzeżu Irlandii miałem okazję zwiedzać rejony, podziwiać widoki, które stanowią część rezerwatów przyrody, parków krajobrazowych dwóch regionów geograficznych – Ring of Kerry oraz Ring of Beara. Na swoich fotografiach starałem się udowodnić, że Irlandia to nie tylko deszcz i mgła, ale również, a może przede wszystkim świadectwo ścierania się ze sobą i współistnienia trzech żywiołów: wody, powietrza i ziemi. A wszystko to reprezentowane jest wielkimi przestrzeniami wybrzeży i zatok morskich, głębokich dolin, szczytów gór i zielonych pastwisk.
Wierzę, że zaprezentowane prace poświadczą piękno tamtejszej natury, a czy ten zamysł mi się udał ocenią Państwo sami.
Grzegorz Mikołajczyk

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk