Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

Spotkanie RPO z organizacjami pozarządowymi w Gryficach

 dr Adam Bodnar

 

zaprasza osoby działające w organizacjach społecznych

 

na spotkanie w Gryficach

w dniu 20 września 2017r., w godz. 16.30–18.30

do Gryfickiego Domu Kultury,

 ul. Niepodległości 53

 

 

Rzecznik praw obywatelskich pragnie spotkać się z Państwem, aby porozmawiać o tym, jakie problemy występują na Pomorzu Zachodnim, ale też dowiedzieć się o rzeczach dobrych, którymi warto podzielić się z innymi organizacjami w Kraju. Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko na podstawie pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywtelskich. Dlatego od dwóch lat jeździ po Polsce na spotkania regionalne.

 

Bardzo ważne jest dla Rzecznika, żeby wszyscy mogli się widzieć i słyszeć, dlatego podczas spotkania jego uczestnicy siadają w kręgu, Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a potem uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy
i problemy
są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

 

Na wszystkie spotkania można zgłosić się:

za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/Pomorze-Zachodnie

 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub telefonicznie: (22) 55 17 985

Rejestracja ułatwia nam organizację spotkania, dlatego bardzo nam na niej zależy.

Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe potwierdzenie.

Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk