Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał
A+ A A-

Ankieta - "PROPOZYCJE PROJEKTÓW REWITALIZACYJNYCH"

Gmina Gryfice przystąpiła do przygotowania Programu Rewitalizacji, w związku z czym zbiera propozycje projektów rewitalizacyjnych, które mogą zostać wpisane do powstającego Programu.
Wpisanie projektu do Programu Rewitalizacji otworzy Państwu możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020,

ze szczególnym uwzględnieniem działań 7.1. „Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym ukierunkowane na aktywizację społeczno – zawodową wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej, zawodowej” oraz  9.3. „Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i  wiejskich”. 
Więcej szczegółów dotyczących rewitalizacji dostępnych jest na stronie: www.rsgryfice.pl
Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem propozycji proszę o wypełnienie ankiety do dnia 15.09.2017 r. i dostarczenie do pok. 203 Urzędu Miejskiego w Gryficach lub przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W przypadku pytań proszę o kontakt: Zbigniew Chabowski – 91-385-32-49.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*