Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

Wiktor Zborowski gościł w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach

W piątek 13 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach gościł znany z ekranów kina i telewizji pan Wiktor Zborowski, który przyjechał do Gryfic na zaproszenie biblioteki. Tym razem jednak pan Wiktor nie przybył by opowiadać o swojej karierze, ale by zaprezentować czytelnikom obszerne fragmenty powieści Michaiła Bułhakowa „Mistrz i Małgorzata".

 

Niewątpliwie był to wieczór, który na bardzo długo zapadnie mi w pamięci – powiedział pan Tomasz, który specjalnie na spotkanie z aktorem przyjechał do Gryfic aż z Koszalina. Jestem bardzo zaskoczony, chociaż znam książkę i audiobooka, który nagrał pan Wiktor. Przyznaję jednak, że usłyszeć to na żywo to zupełnie inne przeżycie, głębsze. Doskonała dykcja oraz atmosfera, jaka tu dziś panowała doskonale wkomponowała się w zorganizowany wieczór. Mam nadzieję także, że biblioteka będzie kontynuować spotkania z mistrzami słowa, które jesienią wybrzmiewają jeszcze cudowniej.

Cóż nic dodać nic ująć. Wieczór pełen skupienia i niesamowitych emocji, jakie towarzyszyły słuchaczom już za nami. Jak twierdzi jednak dyrektor biblioteki pan Przemysław Kubalica to jeszcze nie koniec pozytywnych wibracji, jakie przygotowała biblioteka w bieżącym roku. Szczegóły poznamy już wkrótce.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk