Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

Wiktor Zborowski gościł w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach

W piątek 13 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach gościł znany z ekranów kina i telewizji pan Wiktor Zborowski, który przyjechał do Gryfic na zaproszenie biblioteki. Tym razem jednak pan Wiktor nie przybył by opowiadać o swojej karierze, ale by zaprezentować czytelnikom obszerne fragmenty powieści Michaiła Bułhakowa „Mistrz i Małgorzata".

 

Niewątpliwie był to wieczór, który na bardzo długo zapadnie mi w pamięci – powiedział pan Tomasz, który specjalnie na spotkanie z aktorem przyjechał do Gryfic aż z Koszalina. Jestem bardzo zaskoczony, chociaż znam książkę i audiobooka, który nagrał pan Wiktor. Przyznaję jednak, że usłyszeć to na żywo to zupełnie inne przeżycie, głębsze. Doskonała dykcja oraz atmosfera, jaka tu dziś panowała doskonale wkomponowała się w zorganizowany wieczór. Mam nadzieję także, że biblioteka będzie kontynuować spotkania z mistrzami słowa, które jesienią wybrzmiewają jeszcze cudowniej.

Cóż nic dodać nic ująć. Wieczór pełen skupienia i niesamowitych emocji, jakie towarzyszyły słuchaczom już za nami. Jak twierdzi jednak dyrektor biblioteki pan Przemysław Kubalica to jeszcze nie koniec pozytywnych wibracji, jakie przygotowała biblioteka w bieżącym roku. Szczegóły poznamy już wkrótce.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*