Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

Koncertem poezji śpeiwanej Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zakończyła koncertowy rok

Pięknie i wzruszająco zakończyła się w piątkowy wieczór 8 grudnia 2017 r. tegoroczna koncertowa scena w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Tego dnia w ostatnim w tym roku koncercie wystąpiło tu zaprzyjaźnione rodzinne trio Julia, Danusia i Krzysztof Kolanek, które jak przystało na przyjaciół biblioteki ze skromnością w głosie, ogromną siłą akustycznych gitar oraz skrzypiec, które im towarzyszyły zabrali obecnych gości w muzyczną podróż od Mazur po Bieszczady.

Koncert poezji śpiewanej w czasie, którego nie zabrakło wakacyjnych akcentów, tak charakterystycznych dla lata kojarzącego się z muzyką przy ognisku wypełniły również wspomnienia, które co tu dużo mówić doskonale wkomponowały się w grudniowy zimowy biblioteczny wieczór dając przy okazji, słuchającym go dużo radości i satysfakcji, co podkreślali w rozmowach tuż po jago zakończeniu. Wartym uwagi jest również fakt, że po raz pierwszy Biblioteka transmitowała swoje wydarzenie na żywo poprzez profil FB. Otwierając tym samym zupełnie nowy rozdział w swojej najnowszej historii, o czym informował dyrektor placówki pan Przemysław Kubalica.

Jesteśmy w fazie testowania pomysłu. Pragnąc poznać opinie osób, które obserwują to, co się u nas dzieje. Głęboko do serca wzięliśmy sobie propozycje i pomysły naszych czytelników. Chcąc także dać szansę na uczestnictwo nawet to wirtualne w wydarzeniach, które organizujemy. Wprawdzie nie każdy koncert będzie można zobaczyć w sieci jest to, bowiem związane z ograniczeniami, ale na pewno będziemy się starać by była to większości z nich. Zważywszy także, że przyszły rok będzie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach wyjątkowy, bowiem obchodzić będziemy 70 lecie powstania już dziś zapraszam, więc na kolejne relacje obiecując, że okazji do podglądania naszej pracy na żywo będzie już wkrótce znacznie więcej.

Na zakończenie zapraszamy również, w przypadku gdybyście jeszcze nie mieli okazji wysłuchania piątkowego koncertu do wizyty na profilu FB Biblioteki, gdzie odnajdziecie jego obszerne fragmenty.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk