Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Anzelm, Cyryl, Edward
A+ A A-

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarskiej "Wędrówki wyobraźni"

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarskiej "Wędrówki wyobraźni", który odbędzie się 10 maja 2018 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach. Wystawa będzie czynna przez miesiąc maj 2018.

 

Norbert Ciekański - ukończył studia filozoficzne na Uniwersytecie Szczecińskim oraz informatykę na Politechnice Szczecińskiej. Obecnie mieszka w Szczecinie, ale sporą część życia mieszkał w Ościęcinie koło Gryfic. Maluje farbami olejnymi na płycie pilśniowej, a swoją przygodę z malarstwem rozpoczął kilka lat temu. W roku 2015 miał wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie.

Malarstwo, sztuka w szerokim tego słowa ujęciu od dawna fascynuje autora wystawy. Jest dla niego wymiarem łączącym człowieka zarówno z jego światem wewnętrznym, jak i z drugim człowiekiem. Pozwala na wyrażenie niewypowiedzianego... "Dźwięk niezagranych nut... blask niezapalonych jeszcze lamp..." Dzięki malarstwu, którym także praktycznie pasjonuje się od pewnego czasu, porusza się on w przestrzeniach piękna, tajemnicy, wyobraźni, kolorów i emocji. Niedoścignionym mistrzem w tej dziedzinie jest dla niego od dawna wybitny polski artysta Zdzisław Beksiński. Kontakt bezpośredni z jego twórczością jest zawsze niezwykle inspirującym przeżyciem.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk