Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
A+ A A-

Konferencja w sprawie gryfickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach odbyła się konferencja podsumowująca prace związane z budową gryfickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wchodzącej w skład Kostrzyńsko – Słubickiej SSE.


W spotkaniu udział wzięli samorządowcy gryficcy, przedstawiciele Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Województwa Zachodniopomorskiego, Kostrzyńsko – Słubicka SSE, wykładowcy Zachodniopomorskiej Szkoła Biznesu w Szczecinie, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, a także mieszkańcy. – Budowa SSE w Gryficach była niezwykle istotna dla Gryfic. Oferujmy bardzo atrakcyjne ceny terenów. A także wszystkie przywileje i ulgi dla przedsiębiorców wynikają z przynależności do SEE. Mowa tu o zwolnieniu z podatku od nieruchomości, a także w ramach Pomocy Publicznej uldze podatkowej w podatku CIT lub od dwuletnich kosztów pracy w przedziale od 35 do 50%. W ubiegłym roku w strefie pojawił się jeden zakład, zajmujący się przetwórstwem drzewnym. Dzięki środkom unijnym, z jakich skorzystała gmina udało się uzbroić ponad 17 hektarów terenów, przeznaczonych pod inwestycje. Tereny są uzbrojone w gaz, energię elektryczną, wodę, linię telefoniczną, kanalizację sanitarną i deszczową. Wybudowano nową, wewnętrzną drogę w obszarze strefy, skomunikowaną z trasą dojazdową. Tereny, które zostały włączone do SEE to trzy obszary przygotowane pod różne przedsięwzięcia biznesowe – tłumaczył obecnych na konferencji burmistrz Andrzej Szczygieł.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk