Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

Harmonogram festynu i Gry Miejskiej - 17.06.2018!!

17 czerwca 2018 r. centrum Gryfic po raz drugi zamieni się w wielką mapę do gry. Zagrać będzie mógł każdy, zupełnie za darmo. Prócz gry, Plac Zwycięstwa zamieni się w wielkie centrum rozrywki, w którym nie zabraknie atrakcji dla młodszych i nieco starszych miłośników dobrej zabawy.

 

Poszukiwanie skarbów czas zacząć

Fabuła tegorocznej rozgrywki została osadzona we wczesnych latach XIX wieku. Gracze wcielą się w rolę poszukiwaczy skarbu gryfickiego landrata von Wrichen'a (urzędnika administrującego powiatem), który tuż przed najazdem wojsk napoleońskich utracił wielki skarb pełen złota i kosztowności. Głównym podejrzanym jest jego sługa, który w niejasnych okolicznościach znika tuż przed samym zajęciem miasta przez Francuzów. Skarb nigdy nie opuścił Gryfic, więc wciąż jest nadzieja na jego odnalezienie. Mieszkańcy podczas swojej wędrówki będą odkrywać kolejne wskazówki prowadzące ich do poznania wielkiej tajemnicy.

Kto może zagrać?

Podobnie jak w zeszłym roku, zagrać może każdy. Rodziny z dziećmi, grupy, pojedynczy gracze, młodzi i starsi miłośnicy przygód. Wystarczy się zarejestrować na stronie www.gryfickagramiejska.pl lub przyjść o godzinie 10:00 na Plac Zwycięstwa, by zapisać się przed startem. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej, co ułatwi odbiór pakietu startowego dla gracza i zmniejszy czas oczekiwania na rozpoczęcie rozgrywki. Warto także założyć wygodne buty. Dla najlepszych graczy czekać będą atrakcyjne nagrody. W zeszłym roku ich wartość przekroczyła kilka tysięcy złotych.

Gra miejska to nie wszystko

Podczas rozgrywki, ale także po jej zakończeniu, mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych na Placu Zwycięstwa. Gry, zabawy, pokazy, konkursy, oferta gastronomiczna, atrakcje dla dzieci oraz liczne występy artystyczne umilą czas aż do późnych godzin popołudniowych. Także ci, którzy nie zdecydują się wziąć udziału w rozgrywce są na naszej imprezie mile widziani – podkreśla dr Grażyna Maniak, dziekan gryfickiego Wydziału Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Organizatorem wydarzenia jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Wydział Ekonomii i Pedagogiki w Gryficach oraz Gmina Gryfice. W wydarzenie zaangażowało się wiele instytucji samorządowych, w tym Gryficki Dom Kultury, Biblioteka Miejska oraz przedstawiciele gryfickich służb ratunkowych.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk