Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

Ogłoszenie w sprawie konsultacji społecznych dot. projektowanej inwestycji.

Burmistrz Gryfic informuje, że od dnia 28.06.2018 r. rozpoczną się konsultacje społeczne dot. projektowanej inwestycji pn. „ Budowa obwodnicy Gryfic – połączenie dróg wojewódzkich nr 110 (ul. Niechorska) i nr 105 (ul. Piastów)". Konsultacje zakończą się w dniu 16.08.2018 r.

 

Karta informacyjna przedsięwzięcia wraz z opisem i załącznikiem w postaci mapy zostanie zamieszczona na stronie internetowej Gminy Gryfice:
www.gryfice.eu i www.bip.gryfice.eu
w zakładce konsultacje społeczne. Opis wraz z mapą - na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Gryficach.

Można też zapoznać się z dokumentacją w Urzędzie Miejskim w Gryficach pok. 203, II piętro.

Zainteresowanych konsultacjami mieszkańców miasta i gminy Gryfice zapraszamy do zgłaszania opinii i propozycji do ww. przedsięwzięcia.
Opinie i propozycje można składać w sekretariacie pok. 103 (I piętro) lub przesyłać drogą elektroniczną pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SZCZEGÓŁY DO POBRANIA W ZAŁĄCZENIU.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk