Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław
A+ A A-

Trzeci koncert w wykonaniu zespołu Ba-Rock w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego.

Zapraszamy na trzeci koncert w wykonaniu zespołu Ba-Rock w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego, który odbędzie się 15 lipca 2018 r. o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

 

Zespół „Ba-rock" został założony w 2006 roku przez Misze Tsebriy, absolwenta Państwowego Konserwatorium w Odessie. Tworzą go muzycy orkiestry Opery na Zamku w Szczecinie.
W swoim repertuarze zespół ma utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej i sakralnej, proponując koncerty tematyczne, przeboje muzyki klasycznej, filmowej, arie operowe i operetkowe, walce, tanga, romanse rosyjskie i inne - czyli od Baroku po Rock.
Muzyka w wykonaniu zespołu „Ba-rock" często tworzy oprawę takich wydarzeń jak wystawy, premiery teatralne, różnego rodzaju uroczystości i spotkania.
Muzyków można także posłuchać w naszym regionie podczas wielu imprez plenerowych.
Zespół występuje w składzie:
Misza Tsebriy – 1. skrzypce
Olga Kharytonova – 2. skrzypce
Natalia Lebedeva – altówka
Malgorzata Olejak – wiolonczela

Misza Tsebriy - ukończył Odesskie Państwowe Konserwatorium im. A.W. Nieżdanowej w specjalności muzyk-solista, kameralista, muzyk orkiestrowy. Od 1999 r. jest związany z Operą na Zamku jako prowadzący drugich skrzypiec, solista (m.in. w musicalu "Skrzypek na dachu" odtwarzał tytułową postać Skrzypka, w operetce "Marica" - postać Cygana). Współpracuje z różnymi orkiestrami oraz zespołami kameralnymi.

Olga Kharytonowa - ukończyła Narodowy Uniwersytet Kultury i Sztuk Pięknych w Kijowie w klasie skrzypiec. W 2005, 2007-2008 pracowała jako muzyk orkiestrowy w Korei Południowej. Od 2008 pracuje w Operze na Zamku w Szczecinie.

Natalia Lebedeva - pochodzi z Rosji. Ukończyła Państwową Akademię Sztuki w Ułan-Ude, stolicy Buriacji. Już na drugim roku studiów rozpoczęła działalność zawodową. Pracowała w orkiestrze w Państwowym Teatrze Akademickim Opery i Baletu w Ułan-Ude. Jesienią 2001 roku otrzymała propozycję pracy w orkiestrze symfonicznej w Państwowej Filharmonii w Tomsku. W roku 2004 wyjechała do Korei Południowej, do Seulu, gdzie pracowała w Koreańskiej Orkiestrze Symfonicznej. Od 2008 pracuje w orkiestrze Szczecińskiej Opery na Zamku.

Małgorzata Olejak - absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Była koncertmistrzem orkiestr w Polsce /Kraków,Opole/ a także
w Portugalii i Egipcie. W 2004 roku podjęła prace jako koncertmistrz w Operze na Zamku w Szczecinie.

W programie:
1. Maks Kjuss - ''Amurskie fale'' (walc)
2. Aram Khaczaturjan - Walc z '' Maskarady''
3. Russian song - ''Black Eyes''
4. Boris Fomin - ''Długą drogą''
5. Goran Bregovic – ''Tango''
6. Carl Bruhn - '' Der Pariser Tango''
7. Astor Piazzolla - ''Jeanne y Paul''
8. Adrien Mares - '' Un Gamin de Paris''
9. Astor Piazzolla - ''Chau Paris''
10. Italian song - ''Santa Lucia''
11. Ernesto de Curtis - ''Torna a Surriento''
12. Ernesto di Capua - ''O Sole Mio''
13. Carlos Gardel - ''Por Una Cabeza''
14. Harry Warren - ''Chattanooga choo choo''
15. Gerardo Matos Rodriguez - ''La cumparsita''
16. Andrew Loyd Webber - ''Memory''
17. Jacob Gade - ''Jealosy''
18. Aleksandr Zacepin - muzyka z filmu '' 12 stulyev''
19. Jewish dance
Bis1 Irish traditional - ''Road to Lisdoonvarna/Swallowtail jig
Bis2 Claude Francois & Jacques Revaux - ''My Way''

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk