Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław
A+ A A-

Granty dla gryfickich sołectw Gminy Gryfice.

Miejscowości: Dziadowo, Trzygłów, Smolęcin oraz Rzęskowo otrzymają dotacje z programu „Granty Sołeckie" Marszałka Województwa.


- Wielu laureatów to sołectwa z terenu Powiatu Gryfickiego w tym także z gminy Gryfice. Każdy grant opiewający na kwotę minimum 10 tys. złotych wydatkowany będzie z różnym przeznaczeniem. Przeważają siłownie zewnętrzne, widzę, że sołtysi dbają o swoich mieszkańców, o tych najmniejszych ale także o seniorów. Cieszę się, że te pieniądze znalazły się w budżecie województwa, staramy się wspierać ten najniższy szczebel samorządu – mówił Jarosław Rzepa, wicemarszałek województwa, podczas podpisywania umów z sołtysami. – Cieszy nas aktywność sołtysów, to że szukają wszystkich możliwych źródeł finansowania
projektów, które zaplanowali. W tym rozdaniu wyróżniono cztery sołectwa, czekamy na kolejne inicjatywy – mówi burmistrz Andrzej Szczygieł. W Smolęcinie i Trzygłowie dzięki środkom z grantów powstanie siłowa zewnętrzna, w Rzęskowie kolejne 200 metrów chodnika, zaś w Dziadowie plac zabaw.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk