Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
A+ A A-

Gryfice w chmurze mydlanych baniek.

To był kolorowy, pełen radości, dziecięcego śmiechu i muzyki dzień. „Bubble day" – Dzień Baniek zgromadził całe rodziny na placu Zwycięstwa w Gryficach.


W samo południe gryficki plac Zwycięstwa zmienił się baśniową krainę tysiąca baniek mydlanych. Ta najprostsza a dająca tak wiele radości zabawa posmakowała nie tylko dzieciom. – Fajnie tak na moment zapomnieć, ile ma się lat. Poczuć znów dzieciństwo i zabawy z szamponem i płynem do zmywania naczyń. Dziś są specjalne płyny i akcesoria, kiedyś brało się zwykłą słomkę lub drucik – wspominali rodzice podczas wspólnej zabawy podczas pierwszego, gryfickiego „Bubble Day". Bajeczna pogoda i dobra muzyka stanowiły świetną oprawę dla imprezy, która jak zapewniają organizatorzy – gmina Gryfice i Gminny Dom Kultury również za rok zagości w mieście. – To super pomysł, cały dzień bawiłam się z dziećmi, które uwielbiają bańki – mówi pani Małgorzata z Gryfic.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk