Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
A+ A A-

Filmy w Drodze.

Stowarzyszenie Refugees Szczecin i inicjatywa Dom Otwarty zapraszają w gościnne progi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach.

Rozpoczniemy o godzinie 11.00 porankiem dla dzieci. Opowiemy naszym najmłodszym gościom prawdziwą historię Kunkusza, kota-uchodźcy. Historię tę przedstawimy w formie kami shibai, czyli opowieści obrazkowej. Spotkanie potrwa 1-1,5 godziny, zależnie od aktywności uczestników.

Starszych widzów zapraszamy o godzinie 14.00 na pokaz dwóch filmów:
* Ciężar dowodu (2016), reż. Stefan Kessissoglou
* Nigdzie w Europie (2009), reż. Kerstin Nickig
Szczegółowy opis filmów znajdziecie Państwo w postach na wydarzeniu.
Po pokazach chcemy zaprosić Państwa do rozmowy o uchodźcach, migracjach, integracji, różnicach kulturowych i wszelkich innych powiązanych tematach, które mogą Państwa nurtować.

Przez cały dzień dostępna będzie także wystawa zdjęć z Brześcia - portrety osób, które uciekając przed prześladowaniem w swoim kraju, nie mogą się dostać do Polski.

Serdecznie zapraszamy!

// Film "Nigdzie w Europie" dostępny jest dzięki współpracy z WATCH DOCS. Projekt "Filmy w Drodze" wspierany jest przez Fundusz Obywatelski. //

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk